Server Bots: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 94: | Line 94: | ||
| | | | ||
|❌ | |❌ | ||
|✅ | |||
| | |||
|- | |||
|TeamSpeak Telegram Bridge | |||
|C | |||
|https://www.myteamspeak.com/addons/b8dbd191-32ee-4595-a43d-7742406cca46 | |||
| | |||
|✅ | |||
|✅ | |✅ | ||
| | | | ||
|} | |} |