Server Bots: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 103: | Line 103: | ||
|✅ | |✅ | ||
|✅ | |✅ | ||
| | |||
|- | |||
|YaTQA | |||
|? | |||
|https://yat.qa/ | |||
| | |||
|✅ | |||
|❌ | |||
| | | | ||
|} | |} |
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 103: | Line 103: | ||
|✅ | |✅ | ||
|✅ | |✅ | ||
| | |||
|- | |||
|YaTQA | |||
|? | |||
|https://yat.qa/ | |||
| | |||
|✅ | |||
|❌ | |||
| | | | ||
|} | |} |